Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X
Menu

Internet of Things 2017

Odborná konference pro IT profesionály i veřejnost o fenoménu Internet věcí IoT, jeho minulosti, současnosti a budoucnosti, strategii rozvoje IoT, standardy, kybernetická bezpečnost, BigData a IoT, ekonomickém pozadí IoT, aplikace IoT a všem co s IoT souvisí.


ICT ve zdravotnictví 2017

Termín konference: 20.09.2017 | Místo konání: Malostranský palác, Praha 1

Odborná konference a výstava o elektronickém zdravotnictví, informačních komunikačních technologiích jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.
CyberSecurity 2017

Termín konference: 10/2017 | Místo konání: Praha

Odborná konference zaměřená na kybernetickou bezpečnost a je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.


BigData 2017

Termín konference: 11/2017 | Místo konání: Praha

Odborná konference a doprovodná výstava o datech, datových centrech, datové infrastruktuře, analýze, škálovatelnosti a provozní efektivitě, zpracování v reálném čase, nízké latenci a vyšší propustnost, datové vědě a vědcích, bezpečnosti dat a o všem, co s velkými daty souvisí.


StorageWorld 2017

Termín konference: 12/2017 | Místo konání: Praha

Odborná konference je určená IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat aktuální informace o novinkách v technologiích, řešeních a aplikacích pro správu a archivaci dat.


Pro nabídku a podrobnosti podmínek partnerství mě prosím neváhejte kontaktovat.

Michaela Dvořáková
Event & Conference Manager

IDG Czech Republic, a. s.
Seydlerova 2451
158 00 Praha 5

Email: Michaela_Dvorakova@idg.cz
GSM: +420-730 158 775


naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com