BB Centrum - Budova Delta, Praha BB Centrum - Budova Delta, Praha
Menu

CloudComputing 2017


Odborná konference a doprovodná výstava se zaměřením na: cloudové služby, zálohování a bezpečnost v cloudu, problematiku legislativy v cloudu, ochranu osobních údajů v cloudu, cloudovou infrastrukturu, ERP v cloudu, privátní, veřejné a hybridní cloudy apod. Konference je určena zástupcům managementu, odborníkům z průmyslu, služeb, státní správy a samosprávy, univerzit, médiím a široké veřejnosti - prostě všem aktivním uživatelům elektronických komunikací.
Přednášející


 

 Iveta Babulenková

Country Sales Manager CZ/SK
RedHat

Iveta Babulenkova has a varied professional experience, starting in public sector working for the Czech MFA, then she held several positions in private sector (multinational companies like Renault or local Czech IT companies). She was a director of IT training at Servodata and later on 2010 became a head of Red Hat distribution within the local distributor. She joined Red Hat in early 2014 as the Country Sales/Channel Manager for Czech Republic and Slovakia, responsible for respective growing markets.

 

 


 

 Milan Habrcetl

Account Manager Security
CISCO ČR

Oblastí bezpečnosti ICT se věnuje od roku 1998 v distribučních společnostech na pozicích obchodního managera, Security Sales Specialisty a Account Managera. Od února loňského roku zastává pozici Security Account Managera u společnosti Cisco.

 

 


 

  Ing. Jaroslav Hulej

Obchodní ředitel
Cloud4Com

Jaroslav Hulej je ve společnosti zodpovědný za obchod a marketing. Jeho hlavním úkolem je budování obchodní strategie a její následná exekuce, vytváření a udržování vztahů se zákazníky, vybudování partnerských komunikačních kanálů a veškerých souvisejících obchodních aktivit.

Jaroslav přišel do společnosti Cloud4com, a.s., ze společnosti Cisco Systems, kde během téměř jedenácti let prošel několika obchodními funkcemi. Posledních pět let vedl obchodní týmy Enterprise a Public Sector jako obchodní ředitel a byl zodpovědný za polovinu obchodního výsledku společnosti Cisco Systems ČR. Paralelně působil jako exekutivní sponzor veškerých strategických a obchodních aktivit v oblasti datových center a cloud computingu v ČR. Před příchodem do Cisco pracoval Jaroslav téměř sedm let pro společnost Alcatel Czech. 

Jaroslav vystudoval ČVUT v Praze, fakultu elektrotechnickou, obor ekonomika a řízení. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu. Je ženatý a má dvě děti. 


 

 Ing. Zdeněk Jiříček

National Technology Officer
Microsoft ČR

Od léta 2014 zastává Zdeněk Jiříček pozici ředitele pro technologické standardy zejména v oblasti cloudu, kybernetické bezpečnosti a otevřených dat.

Od února 2012 spolupracoval Zdeněk se společností Microsoft jako nezávislý konzultant v oblasti eGovernmentu, bezpečnosti a elektronické identity pro zákazníky v odvětví ICT průmyslu a veřejné správy. Předchozích 5 let zastával v centrále společnosti Microsoft pozici Industry Solutions Director v oblasti elektronické identity, kybernetické bezpečnosti a modernizace systémů v segmentu veřejné správy. Ve společnosti Microsoft pracoval již od roku 1993, kdy zastával různé pozice v pobočkách v České republice, Belgii a v rámci managementu střední a východní Evropy (CEE) a později EMEA. Svou kariéru započal ve společnosti Československá námořní plavba jako ředitel informačních technologií. Zdeněk je absolventem Vysokého učení technického v Brně, kde vystudoval obor informační technologie.

 


 

 Jiří Kodeda

Filed Sales Manager (Oracle)
Avnet

Jiří Kodeda je již šest let součástí Oracle sales týmu ve společnosti Avnet (region EMEA), která je předním světovým distributorem v oblasti IT. Celou svou dlouholetou praxi se pohybuje v IT sektoru, nyní se specializuje především na cloudové řešení.

 

 


 

 František Kysela

Senior system engineer
ALEF Distribution CZ

 

 

 

 


 

 Zdeněk Roubíček

Architekt sítí
NAKIT

 

 

 

 


 

 Mgr. Lenka Suchánková, LL.M

Partnerka advokátní kanceláře PIERSTONE

Partnerka advokátní kanceláře PIERSTONE, která se zaměřuje na právní poradenství zejména klientům z technologického sektoru, ale i klientům z jiných odvětví řešících otázky v oblasti práva technologií. Vystudovala Právnickou fakultu UK, postgraduální titul získala na University of British Columbia ve Vancouveru. Věnuje se především komerčnímu právu, právu duševního vlastnictví, informačních technologií včetně e-commerce a problematice ochrany osobních údajů. V uplynulých 10 letech se v oblasti TMT (technology, media, telecoms) podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky.

 

 


naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie