Praha 4, Konferenční centrum City Praha 4, Konferenční centrum City
Menu

CyberSecurity 2017


Odborná konference pod záštitou ministra obrany MgA. Martina Stropnického, zaměřená na kybernetickou bezpečnost v době legislativních změn, cloudu a IoT. Je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.
Přednášející

 

Karel Galuška

Vedoucí týmu bezpečnosti a business konzultací T-Mobile
T-Mobile

Bezpečností informací a řízením IT služeb se zabývám více jak 20 let. Jsem držitelem řady odborných bezpečnostních certifikací, jako např. CISA či ISMS Lead Auditor. Od roku 2015 vedu ve společnosti T-Mobile tým Security a business konzultací, který zajišťuje služby v oblasti bezpečnosti informací pro firemní zákazníky a státní správu. Mám za sebou celou řadu komplexních bezpečnostních projektů a řešení od návrhu bezpečnostních procesů přes dodávku a zajištění provozu technologií.

 


Ing. Miroslav Nečas PhD.

Business Development Manager
TOVEK

Od roku 2006 se ve společnosti TOVEK zabývá problematikou analýzy a vytěžování šedých dat. Člen pracovní skupiny AFCEA Kybernetická bezpečnost. Spoluřešitel projektu Bezpečnostního výzkumu MVČR „Aktuální kybernetické hrozby a jejich eliminace“

 


Ing. Jiří Palyza

výkonný ředitel
Národní centrum bezpečnějšího internetu (NCBI)

Je absolventem FEL ČVUT, oboru Technická kybernetika, a zastává pozici výkonného ředitele v organizaci Národní centrum bezpečnějšího internetu (NCBI). Kromě podpory a zajištění denního chodu organizace se také podílí na tvorbě obsahu jejich webových prezentací a dalším online i vzdělávacím aktivitám. Palyza pracuje pro NCBI od roku 2010, nicméně s centrem bezpečnějšího internetu spolupracoval již dříve především v oblasti realizace některých z jeho osvětových kampaní. V souvislosti s jeho technickým vzděláním se jeho zájem často obracel směrem k problematice online a kybernetické bezpečnosti.

 


Ing. Aleš Špidla

prezident
Český institut manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB)

Vystudoval technickou kybernetiku, v roce 2011 spolukoncipoval strategii kybernetické bezpečnosti České republiky a spolupracoval na věcném záměru zákona o kybernetické bezpečnosti. Je spoluzakladatelem Akademie forenzních věd, viceprezidentem rady Českého institutu manažerů informační bezpečnosti, zastupuje Českou republiku v Cyber Security Coordination Group. Ve státní správě pracoval od roku 2005 do roku 2014. V současné době pracuje jako manažer řízení rizik ve společnosti PriceWaterhouseCoopers.

 


Radovan Gibala

Senior System Engineer
F5 Network

Radovan Gibala, narozen 1970, studoval technickou kybernetiku na TU v Košicích. V IT začínal jako Unix specialista a vývojář se zaměřením na bezpečnost systémů a webových aplikací. V roce 2004 nastoupil do datového centra DHL v Praze na pozici Secure Services Engineer. Od roku 2007 pracuje jako Senior Field Systems Engineer se zaměřením na design datových center a bezpečnost perimetru ve společnosti F5 Networks.

 


Jakub Jiříček

Systems Engineer, Eastern Europe
Palo Alto Networks

Již během studií na ČVUT FEL, obor Elektronické počítače, pracoval Jakub Jiříček v oboru informačních technologií. Zkušenosti nasbíral mj. ve společnostech Digital Equipment, Symantec a také při vlastním podnikání. Od roku 2002 se specializuje na oblast počítačové bezpečnosti. Ve společnosti Palo Alto Networks má na starosti technické pre-sales aktivity ve východní Evropě.

 


Ing. Jaroslav Šmíd

Náměstek ředitele NÚKIB
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Vystudoval Technickou kybernetiku na ČVUT v Praze. Celý svůj profesní život pracuje ve státní správě v oblasti informačních technologií. V současné době pracuje na pozici náměstka ředitele Národního bezpečnostního úřadu a je odpovědný za sekci kybernetické bezpečnosti. Je členem např. Rady pro bezpečnostní výzkum ČR, Rady vlády pro informační společnost a na mezinárodní úrovni zastupuje ČR na různých fórech zabývajících se bezpečností informačních systémů v rámci NATO, EU, ESA, CC a Galileo.

 


Michal Hebeda

Pre-Sales Engineer
Sophos

Pre-Sales Engineer pro region NEEMEA (Skandinávie, střední a východní Evropa, Střední Východ a Afrika) se zaměřením na Českou republiku a Slovensko. V rámci svého působení ve společnosti Sophos se zaměřuje především na podporu distributorů, partnerů a jejich zákazníků, což zahrnuje předprodejní analýzy potřeb potenciálních zákazníků a návrhy konkrétních bezpečnostních řešení. Mimo jiné se věnuje i vývoji a vedení školení a webinářů zaměřených na IT bezpečnost.

Michal Hebeda se v oblasti IT pohybuje již déle než 17 let. Před nástupem do společnosti Sophos v roce 2016 působil ve společnosti Kerio Technologies, kde měl na pozici Sales Engineera na starosti region střední a východní Evropy.

 


Dr.Ing. Rudolf Hruška

IT Solution Manager
Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

Dr.Ing. Rudolf Hruška pracuje ve společnosti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. jako IT Solution Manager. V rámci Enterprise Business Group se zabývá se především komplexními řešeními v oblasti IT infrasruktury a návaznostmi na business aplikace. Má dlouholeté zkušenosti s highend IT technologiemi a podílel se na návrzích a budování řešení u významných zákazníků. Rudolf Hruška je absolventem oboru technická kybernetika na ČVUT v Praze a získal PhD na Université d’Evry Val d’Essonne ve Francii.

 

 


Jindřich Šavel

Obchodní ředitel
Novicom, s.r.o.

Jindřich Šavel je na pozici obchodního ředitele společnosti Novicom od konce roku 2012. Během více než 25 let strávených v IT působil především v oblastech prodeje infrastruktury, aplikačního software, správy dokumentů a v poslední době především v síťové a kybernetické bezpečnosti. Ve své kompetenci má oblasti produktové strategie, obchodu, marketingu a rozvoje zahraničních aktivit, kde se snaží uplatnit své dlouholeté zkušenosti s budováním prodejních sítí.

 

 


Pavel Matějíček

Manažer technické podpory
ESET

 

 

 

 


JUDr. Jan Kolouch, Ph.D.

odborný asistent
CESNET, z.s.p.o.; Policejní akademie ČR v Praze

Vystudoval Policejní akademii ČR v Praze, kde také obhájil doktorskou práci na téma Kyberkriminalita (trestně právní a kriminalistické aspekty). Dlouhodobě působí na Policejní akademii ČR v pozici odborného asistenta na katedře trestního práva a současně je angažován ve sdružení CESNET, z.s.p.o. Těžištěm jeho odborného zájmu je problematika aplikovatelnosti práva a odpovědnosti za protiprávní jednání v kyberprostoru.  

 

 


 


naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie