hotel Don Giovanni, Praha 3 hotel Don Giovanni, Praha 3
Menu

Cyber Security 2019


Kybernetická bezpečnost pod tlakem moderního ICT a legislativy: Tradiční konference zaměřená na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Rozebírá aktuální trendy, nejnovější hrozby, možné dopady na byznys a efektivní způsoby ochrany.
Přednášející

Ing. Jozef Kacala

Sales Engineer, EMEA, APAC
GFI Software

Jozef pracuje ve společnosti GFI na pozici Sales Engineer pro regiony EMEA a APAC. Hlavní náplní jeho práce je komunikace se zákazníky, konzultace při nasazení produktů v oblasti IT komunikace a bezpečnosti. V současnosti se zabývá vlivem různých druhů aplikací na firemní bezpečnost s ohledem na to, jakým nejlepším způsobem firemní síť zabezpečit.


 

Ing. Miroslav Knapovský

CEO & Security Solution Architect
LOGmanager

Po ukončení studia na VŠB v Ostravě v roce 1996 nastoupil jako síťový specialista do firmy 3Com. Zde pracoval na různých technicky orientovaných pozicích pro region Střední a Východní Evropy až do roku 2010, kdy byla firma 3Com zakoupena firmou Hewlett Packard a začleněna do síťové divize HP. V HP se začal na plný úvazek věnovat bezpečnosti počítačových systémů a pracoval jako specialista na síťovou bezpečnost na regionální úrovni. To až do roku 2015, kdy se HP rozdělila na dvě samostatné firmy. Dále pokračoval v Hewlett Packard Enterprise na EMEA úrovni jako security solution architect pro data-centric bezpečnostní řešení HPE Voltage a kryptografické systémy HPE Atalla. Po dvaceti letech ve velkých korporací se vzdal budování kariéry v nadnárodních firmách ve prospěch zajímavého projektu ve firmě Sirwisa a.s. - LOGmanageru. Je držitelem řady uznávaných IT certifikátů jako CISSP, CEH, CCSK a produktově technických certifikací z oblasti počítačových sítí a bezpečnosti.

 


Patrick Müller

Senior Channel Account Executive CZ/SK
Sophos

V oblasti IT a technologií působí Patrick více než 23 let. Do Sophosu nastoupil v roce 2015 na pozici Channel Account Executive a jeho hlavní pracovní náplní je budování prodejní sítě v České republice a na Slovensku. Před příchodem do Sophosu působil Patrick 12 let ve společnosti Symantec na různých obchodních pozicích, naposledy řídil prodej produktů Norton v České republice a na Slovensku. Má velmi dobrou znalost bezpečnostního trhu a fungování prodejního kanálu. Patrick vystudoval soukromou akademii pro Media design a IT v Mnichově.

 


Mgr. Jana Pattynová LL.M.

Partnerka advokátní kanceláře
PIERSTONE

Zkušený manažer ze světa IT. Během více než 28 let se věnoval oblastem návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního software, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů. V posledních letech se věnuje tvorbě firemní strategie a budování prodejní sítě české technologické společnosti Novicom, a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Právě při realizaci dodávek pro efektivní správu a zabezpečení počítačových sítí se měl možnost detailně seznámit se způsoby zajištění kybernetické bezpečnosti a také se širokou nabídkou produktů kybernetické ochrany na trhu. Vedle činnosti obchodního ředitele Novicomu je Jindřich Šavel činný ve vedení Network Security Monitoring Clusteru (NSMC), který sdružuje výrobce, konzultanty a dodavatele řešení kybernetické ochrany. Osobně se podílel na tvorbě konceptu Aktivní bezpečnost sítě a přispěl k tvorbě vzdělávacího programu kybernetické ochrany.

 


Jan Pilař

Senior Program Manager
Microsoft CZ/SK

 

 


Jindřich Šavel

Obchodní ředitel
Novicom, s.r.o.

Jana Pattynová je renomovanou advokátkou zaměřující se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.

 


Ing. Aleš Špidla

prezident
Český institut manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB)

Vystudoval technickou kybernetiku, v roce 2011 spolukoncipoval strategii kybernetické bezpečnosti České republiky a spolupracoval na věcném záměru zákona o kybernetické bezpečnosti. Je spoluzakladatelem Akademie forenzních věd, viceprezidentem rady Českého institutu manažerů informační bezpečnosti, zastupuje Českou republiku v Cyber Security Coordination Group. Ve státní správě pracoval od roku 2005 do roku 2014. V současné době pracuje jako manažer řízení rizik ve společnosti PriceWaterhouseCoopers.

 


Vladimír Střálka

Market Development Manager CZ/SK/HU
Citrix

20+ years experience as Business Development, Sales Manager, Country Manager in Czech and Slovak Market. Over the years I have built good partner and customer confidence. I can bring to clients innovation through products and new tech promotions. I also offer experience how to manage multimillion dollars opportunities.

 naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie