Praha 4, Konferenční centrum City Praha 4, Konferenční centrum City
Menu

Data jako motor vašeho byznysu


Odborná konference rozkryje problematiku dostupnosti dat ve firmě, jejich archivaci, a jak z vašich dat vytěžit maximum pro manažerské rozhodování. Je určena především CIO, CDO, správcům IT infrastruktury, analytikům, managementu a majitelům firem.
Přednášející

 

Juraj Atlas

CEO
Liftago

Juraj Atlas, původem IT vývojář, který se vrhl na manažerskou cestu. Jako člen středního managementu Ernst&Young USA, Cap Gemini USA a evropského managementu Ness Technologies budoval týmy a nastavoval projekty a programy v Evropě, v USA a Indii, především v oblasti B2B IT professional services. Rozený troubleshooter, který rád využije příležitost potrápit si hlavu hledáním řešení. Láká jej budovat komplexní technologie, globální produkty nebo služby pro spotřebitele (B2C) založené na moderních technologiích. Má rád komfort auta ale nesnáší dopravní zácpy a hledání parkovacího místa, proto v roce 2012 spoluzaložil a donedávna řídil startup Liftago, který poskytuje alternativu k vlastním autům v centrech měst.  

 


Ing. Lukáš Bělovský

Specialist Solutions Consultan
Hitachi Vantara

Lukáš Bělovský zastává ve společnosti Hitachi Vantara pozici Specialist Solutions Consultant. S významnými hráči na českém trhu spolupracuje na řešení problematiky ukládání dat a jejich využití pro efektivní rozvoj jejich činností. Během téměř desetileté kariéry působil ve společnostech Bull, EMC a GAPP System, kde se zabýval IT infrastrukturou, datovými úložišti a řešením business continuity a disaster recovery. Do budoucna se chce dále rozvíjet v oblastech ukládání dat, datové analytiky a IoT.

 


Peter Fedoročko

Co-founder & CTO
Stories

Peter is data analytics expert with more then 8 years of experience in software development and data analysis. During his career, Peter has worked and consulted for both large international corporations and startups in Prague, San Francisco, Chicago and Singapore. In 2015 he designed and developed software that can identify and explain all important situations in any business data and which received $600k in seed financing. Currently, he leads product, engineering and data science team in his firm Stories.

 

 


 

Ing. Josef Honc

Veritas Solution Design Specialist
Tech Data

Josef Honc pracuje na pozici Solution Design Specialist ve společnosti Tech Data, která je jedním z největších distributorů technologických produktů, služeb a řešení na světě. Josef vystudoval softwarové inženýrství na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. Má bohaté technické zkušenosti zejména z oblastí bezpečnosti, vysoké dostupnosti, disaster recovery, zálohování a virtualizace. Jeho hlavním úkolem ve společnosti Tech Data je podpora obchodních partnerů při návrhu řešení využívajících technologie Veritas.

 


Petr Horčička

CEO
BIterra s.r.o.

 

 

 


Ing. Martin Marek

Account Manager
ZEBRA SYSTEMS

Ing. Bc. Martin Marek pracuje ve firmě ZEBRA SYSTEMS, která je výhradním distributorem produktů Acronis, GFI a Kerio, jako propagátor cloudových služeb z pozice rozvoje obchodu. Vystudoval technickou a humanitní univerzitu, působil v mnoha firmách na rozmanitých pozicích. Má bohaté obchodní, technické, manažerské a jiné zkušenosti z více oborů. Aktuálně vyhledává obchodní partnery a zákazníky pro cloudové služby, bezpečné mobilní sdílení dokumentů a Acronis OEM program.

 

 


Mgr. Jan Ptáček

Sales Engineer
ZEBRA SYSTEMS

Mgr. Jan Ptáček působí jako Sales Engineer ve společnosti ZEBRA SYSTEMS, která je výhradním distributorem produktů Acronis, GFI a Kerio. Vystudoval pedagogickou fakultu OU se zaměřením na IT ve vzdělávání, má bohaté technické zkušenosti z oboru počítačových sítí, programování, správy podnikové infrastruktury a informačních systémů.

 

 


 

David Rusín

Business Devolepement Manager
Alef Distribution

David Rusín je Business Devolepement Manager ve společnosti Alef Distribution, konzultant na data centrové technologie, specializující se na NetApp; storage systémy, HCI, virtualizaci a scénáře pro privátní a hybridní cloud. Již více než 10 let pomáhá obchodním partnerům s řešením jejich problémů a návrhem infrastruktury pro široká aplikační prostředí. Jeho prezentace je určena organizacím, hledající optimalizace, zefektivnění a automatizaci IT provozu.

 


 

Ing. Tomáš Vejlupek

Prezident
TOVEK

Tomáš Vejlupek absolvoval v r. 1983 ČVUT, Fakultu elektrotechnickou v Praze. První profesní zkušenosti získal ve společnosti Řízení letového provozu ČR v oblasti zabezpečovací letecké techniky a následně v československých aeroliniích v oblasti tvorby audiovizuálních interaktivních výcvikových programů pro piloty. Vždy ho fascinovala role informací v životě, jejich vznik, zpracování a samotná podstata. A tak začal sbírat praktické zkušenosti se speciálními technologiemi pro vyhledávání a analýzu informací ve velkých objemech textových dat. V roce 1993 nakonec založil firmu TOVEK, kde nyní zastává funkci prezidenta. Mottem jeho společnosti je vyvíjet řešení pomáhající najít, pochopit a využít informace s vizí tvořit svět založený na informacích, které jsou správné, jasné a včasné. Ve volném čase je vášnivým pilotem modelů letadel a dronů a dovolené tráví nejraději námořním jachtingem.

 naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie