Malostranský palác, Praha 1 Malostranský palác, Praha 1
Menu

ICT ve školství 2017


7. ročník odborné konference a doprovodné výstava o informačních a komunikačních technologiích ve školství určená pedagogům, ICT metodikům, pedagogickým a vzdělávacím institucím, představitelům státní správy a samosprávy, dodavatelům ICT technologií a poskytovatelům ICT služeb, představitelům univerzit a odborné veřejnosti.
Přednášející


 

 Pavel Brejcha

Obchodní a marketingový ředitel
Fred

Pavel Brejcha působí v oblasti odborného publishingu více než 20 let. V Nakladatelství Fraus zastával pozice od produktového manažera po obchodního ředitele a ředitele divize tištěné produkce, kde se mimo jiného aktivně podílel také na vývoji první generace interaktivních učebnic. Byl rovněž výkonným ředitelem obecně prospěšné společnosti Akademie moderního vzdělávání. Pět let pracoval na pozici regionálního manažera pro region Evropy pro německou skupinu Klett Group. V současnosti působí jako obchodní a marketingový ředitel vzdělávacího portálu Fred.

 

 


 

Jaroslav Fidrmuc

Náměstek člena vlády I.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Jaroslav Fidrmuc po absolvování studia oboru učitelství předmětů matematika – fyzika působil jako učitel na základní škole, středním odborném učilišti a gymnáziu. Od roku 1992 byl součástí týmu, který zakládal jednu z prvních církevních škol v ČR – dnešní Cyrilometodějské gymnázium, MŠ a ZŠ v Prostějově. Od roku 1993 působil ve funkci zástupce ředitele a v letech 1997 - 2014 ve funkci ředitele této školy. Od roku 2010 zastupoval Českou republiku na zasedáních CEEC v Bruselu (Evropská komise pro katolickou výchovu). Ve funkci hlavního manažera realizoval celou řadu vzdělávacích projektů financovaných z prostředků ESF a státního rozpočtu. Od srpna 2014 působí na MŠMT na pozici náměstka pro vzdělávání a náměstka člena vlády.


 

 Ing. Michal Holovský

Business Account Manager VI
EPSON

ve spolecnosti Epson od roku 2006, produktovy specialista a business account manger pro tiskova reseni do 2016, od roku 2017 produktovy specialsta a business account manager VI – projekcni technika  

 

 


 

 Mgr. Daniel Lattner

Zástupce vedoucího oddělení péče o uživatele
CESNET

Mgr. Daniel Lattner pracuje ve sdružení CESNET v oddělení péče o uživatele. Má na starosti komunikaci se členy sdružení a připojenými organizacemi. Dříve pracoval jako krizový a projektový manager na řadě projektů v komerčním sektoru i ve státní správě.

 

 


 

Ing. David Lesch

člen představenstva AV MEDIA, a.s.
AV MEDIA, a.s.

 

Posledních 21 let se zabývá moderními komunikačními prostředky a jejich využitím pro zefektivnění práce ve firmách. Dlouhodobě sleduje trendy využití ICT prostředků ve školní výuce, které zvyšují motivaci a zapojení žáků na všech stupních . Podílel se mimo jiné na projektu Vzdělání 21. Zároveň je ředitelem mezinárodního uskupení Global Presence Alliance a členem EMEA výboru mezinárodní asociace INFOCOMM International


 

 PhDr. Aleš Pekárek

vrchní ministerský rada,vedoucí oddělení řízení, Odbor řízení operačních programů
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Vedoucí oddělení řízení odboru operačních programů Ministerstva pro místní rozvoj ČR Předchozí pracovní zkušenosti:

  • Český statistický úřad
  • Agentura pro evropské projekty a management (EPMA)
  • Kraj Vysočina
  • Association of European Research Libraries (LIBER)

 

 


 

Mgr. Daniela Růžičková

Didaktik vzdělávací oblasti Informatika a informační a komunikační technologie
Národní ústav pro vzdělávání

Pracuje v Národním ústavu pro vzdělávání jako odborná garantka vzdělávacích oblastí Informatika a informační a komunikační technologie a Člověk a svět práce. Podílela se na přípravě Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020. V letech 2012-2013 působila jako zástupce ČR v tematické pracovní skupině při Evropské komisi ICT and Education. Podílela se na vzniku Metodického portálu rvp.cz v jeho dnešní podobě, vedla aktivitu E-learning. Před nástupem do NÚV pracovala jako zástupkyně ředitelky na ZŠ a ICT metodik a učila matematiku, ICT a pracovní vyučování.

 


 

 Ing. Jakub Tikovský

Systémový inženýr HPE Aruba řešení
HPE

Jakub úspěšně absolvoval fakultu elektrotechnickou na pražkém ČVUT v roce 2008. Problematikou podnikových sítí a bezdrátových technologií se zabývá od promoce. Pracoval u několika významných IT firem a jeho posledním angažmá je role systémového inženýra v Hewlett Packard Enterprise, v divizi Aruba, kam nastoupil v roce 2011.

 

 


 

 Ing. Šárka Vostarková

Business Development Manager Education
Microsoft

Šárka působí v týmu veřejné správy a má na starosti řízení partnerského kanálu pro segment akademických zakázníků. Šárka také aktivně spolupracuje se studenty a studentskými organizacemi. Do Microsoftu nastoupila před třemi lety. Před nástupem do společnosti Microsoft pracovala jako kontultant v oddělení řízení rizik ve společnosti EY. Ve volném čase ráda cestuje a věnuje se sportu.  

 

 


naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie