Malostranský palác, Praha 1 Malostranský palác, Praha 1
Menu

ICT ve zdravotnictví 2016


10. odborná konference a výstava o elektronickém zdravotnictví, informačních komunikačních technologiích jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.
Přednášející

Ing. Pavla Cihlářová

Ředitelka
GS 1 Czech Republic

Ing. Pavla Cihlářová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po jejím absolvování pracovala 10 let jako datový analytik ve společnosti PORS Praha. Odtud zamířila v roce 1995 do sdružení EAN Česká republika na pozici manažera pro EDI komunikaci. Od roku 2000 zastávala ve sdružení pozici zástupce ředitele. V roce 2006 se sdružení EAN Česká republika přejmenovalo na GS1 Czech Republic a Pavla Cihlářová se stala ředitelkou tohoto neziskového sdružení. Je členkou Regionálního výkonného výboru GS1 in Europe. Problematice využívání GS1 standardů ve zdravotnictví se věnuje od roku 2008.

  

 

Ing. Martin Doležal

Ředitel odboru koncepcí a strategií
Ministerstvo zdravotnictví ČR

Člen autorského týmu Národní strategie elektronického zdravotnictví, vedoucí pracovní skupinu pro telemedicínu.

 

 

 

  

 

MUDr. Mgr. Ing. Dalimil Chocholáč, Ph.D.

Produktový manažer
STAPRO

 

  

 

Ing. Ladislav Pálka

Technický ředitel
C-Systems

 

 

 

  

 

 

 

Ing. Miroslav Stejskal

Obchodní manažer divize Medical Soutions
OR-CZ spol. s r.o.

Miroslav Stejskal vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Od roku 2006 pracuje ve společnosti OR-CZ spol. s r.o., kde začínal v divizi vývoje ERP systému. V současné době již více jak 6 let pracuje na pozici obchodního manažera divize Medical Solutions, která se primárně zabývá dodávkou řešení MARIE PACS do zdravotnických zařízení v ČR, Slovensku, Rusku a Srbsku

 

 

Ing. Roman Šedivý

Territory Account Manager CZ&SK
Zebra Technologies Europe Limited

Roman Šedivý vystudoval Provozně-ekonomickou fakultu ČZU v Praze a má více než 15 let zkušeností s prodejem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Od roku 2007 pracuje ve společnosti Zebra Technologies Europe Limited na pozici Territory Account Managera pro region České republiky a Slovenska, kde mezi jeho hlavní úkoly patří: akvizice a rozvoj klíčových zákazníků v segmentu Zdravotnictví; podpora a řízení partnerské sítě; plánování a realizace konkrétních kroků pro vstupy do nových vertikálních trhů nebo tvorba lokální obchodní a marketingové strategie. Ve volném čase se věnuje především svým dvěma synům, sportu a cestování.

 

 

Ing. Vladimír Šolc, DMS

Senior Consultant a člen představenstva
STYRAX Consulting, a.s.

Vystudoval matematické a softwarové inženýrství na ČVUT (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská). Zabývá se dlouhodobě problematikou využívání systémů s prvky umělé inteligence ve zdravotnictví a zdravotním pojištění. Pracoval na pozici ředitele ICT a následně výkonného ředitele zdravotní pojišťovny a od roku 2009 působí jako konzultant a analytik pro oblast zdravotnictví ve společnosti STYRAX Consulting.

    

 

 Ing. Petr Zahálka

Security Team Leader
Avnet Technology Solutions

Petr Zahálka je Security Team Leader ve společnosti Avnet (region EMEA), která je předním světovým distributorem v oblasti IT. Mezi roky 1994 až 2006 pracoval jako Technical Support Manager pro mezinárodní softwarovou společnost, kde byl zodpovědný za řešení a vyšetřování incidentů pro zákazníky v bankovém sektoru. V roce 2006 přišel do společnosti Avnet na pozici Product Manager, kde se věnoval oblasti bezpečnosti, zálohování a archivování produktů. Od roku 2010 pak zastává svou současnou pozici a soustředí se na vyhledávání nových obchodních příležitostí na českém trhu. Petr Zahálka žije v Praze, České republice.

   

 

Ing. Martin Zeman, DMS

Odbor informatiky
Ministerstvo zdravotnictví ČR

Vystudoval Elektrotechnickou fakulta ČVUT v Praze, obor technická kybernetika – lékařská biokybernetika a Brno International Business School, management zdravotnických zařízení. Přes 25 let pracuje ve zdravotnictví, převážně ve zdravotnické informatice a managementu nemocnic. V současné době se zabývá přípravou Národní strategie elektronického zdravotnictví na Ministerstvu zdravotnictví. Je mj. předsedou České společnosti zdravotnické informatiky a vědeckých informací ČLS JEP, vedoucím Pracovní skupiny pro elektronické zdravotnictví při předsednictvu ČLS JEP, členem řídící skupiny Platformy pro elektronické zdravotnictví v ČR, zakládajícím členem „DASTA – sdružení pro podporu a rozvoj standardů elektronického zdravotnictví, o.s“,  a členem redakční rady časopisu HealthManagement.

 

 

Michal Zlesák

Channel Sales Director – Central&South Eastern Europe
Extreme Networks

Po ukončení studia ČVUT (Fakulta Elektrotechnická) v roce 1995 pracoval Michal Zlesák ve společnosti SPT Telecom (nyní O2). Mezi lety 1997 a 2002 pracoval ve firmě Ericsson jako solution manager pro veřejné sítě. Od roku 2002 působil pro společnost Enterasys Networks jako regionální zástupce pro Východní Evropu a po její akvizici firmou Extreme Networks zde nyní pracuje jako regionální obchodní ředitel pro střední, jižní a východní Evropu.

Ing. Martin Zubek

Senior Business Development Manager CEE
InterSystems Corporation

Martin Zubek vystudoval ekonomickou fakultu Technické univerzity Vysoké školy Báňské v Ostravě, v průběhu tohoto studia také absolvoval semestrální studium na Handelhojskolen i Aarhus v Dánsku. V InterSystems pracuje od roku 2001 - v současné době na pozici Senior business development managera v regionu celé střední Evropy, kde vede obchodní aktivity tohoto amerického softwarového vendora. Hlavní oblastí zájmu je pro něj zdravotnictví, a rozvoj výměnných sítí zdravotnických informací ve střední a východní Evropě.

 


naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie