Konferenční centrum City, Praha 4 Konferenční centrum City, Praha 4
Menu

Umělá inteligence 2019


Odborná konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA pro chytřejší automatizaci podnikových procesů, dále logistice nebo digitálním asistentům v podnikových systémech. Konference je určena IT manažerům a CIO, provozním ředitelům a COO (automatizace), finančním ředitelům a CFO (úspory) nebo HR manažerům (obsazování volných pozic AI).
Přednášející

Mgr. Ondřej Háva PhD.

Senior Data Scientist
ACREA CR

Ve své profesní kariéře se specializuje na dataminingové projekty, a to především v oblasti řízení rizik a detekce podvodů. Má zkušenost s vedením desítek rozsáhlých dataminingových projektů a softwarových řešení pro velké společnosti. Zaměřuje se na problematiku text miningu a sociálních sítí, je autorem a spoluautorem řady odborných článků a publikací. Působil i ve společnosti Home Credit, kde řídil kreditní rizika na online úvěrových produktech. Ve společnosti ACREA CR působí od roku 2000 jako datový specialista.
Absolvoval obor Elektronika a vakuová fyzika na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V rámci doktorandského studijního programu Elektrotechnika a informatika na katedře počítačů Českého vysokého učení technického v Praze se věnoval text miningu. Je členem Computational Intelligence Group (CIG).

 


Pavel Konečný

CEO
Neuron Soundware

Pavel Konečný vystudoval kybernetiku a biomedicínské inženýrství. Kariéru začal v přední IT poradenské společnosti Accenture, kde se za 11 let svého působení podílel se na více než 35 technologických a strategických projektech pro 25 klientů na 3 kontinentech. Byl považován za jednoho z nejinovativnějších členů týmu, který inovace navrhoval v podstatě každý den. Když se ho kolegové ptali, proč nezkusí rozjet vlastní firmu, dostávali po 10 let stejnou odpověď: „Čekám, až budou počítače tak výkonné, aby umělá inteligence mohla být využita efektivně.“ Ta doba nastala cca před 3 roky, kdy vznikl Neuron soundware – český start-up, který naslouchá strojům a díky využití umělé inteligence dokáže předvídat jejich poruchy. Inovativní česká společnost si pro dodávku služby vyvinula vlastní IoT zařízení.

 


Mgr. Jana Pattynová LL.M.

Partnerka advokátní kanceláře
PIERSTONE

Jana Pattynová je renomovanou advokátkou zaměřující se na právo telekomunikací a IT. V uplynulých 15 letech se v oblasti TMT podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Její rozsáhlé zkušenosti zahrnují právní poradenství pro společnost Microsoft v 17 zemích světa, jakož i právní zastupování vlád, finančních institucí, hlavních poskytovatelů obsahu a mobilních a pevných operátorů v regionu CEE.

 


Prof. Ing. Emil Pelikán, CSc.

Ředitel
Ústav informatiky AV ČR

Prof. Ing. Emil Pelikán, CSc. je vědeckým pracovníkem Ústavu informatiky AV ČR. Je autorem anebo spoluautorem více než 150 odborných a vědeckých prací z oblasti analýzy časových řad, umělých neuronových sítí a predikčních metod, které vyšly v našich i zahraničních časopisech anebo byly publikovány ve sbornících významných mezinárodních konferencí. Podílel se na vedení odborných týmů zabývajících se interdisciplinární problematikou modelování chování složitých systémů s dopady v řadě aplikačních oblastí. Od roku 2017 zastává funkci ředitele Ústavu informatiky AV ČR. Přednáší také na Fakultě dopravní ČVUT v Praze.

 


Ing. Petr Očko, Ph.D.

Náměstek ministra
Ministerstvo průmyslu a obchodu

 

 

 naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie