Menu

Archiv konferencí

Odborné konference, semináře a workshopy, které vydavatelství IDG každoročně pořádá, se staly nedílnou součástí portfolia služeb pro čtenáře, uživatele i dodavatele ICT. Konference přinášejí příležitost prezentace nových technologií, produktů a řešení ve srozumitelné formě s možnostmi praktických ukázek a případových studií. V neposlední řadě jsou i místem setkávání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České republiky.
ICT ve školství 2012


termín konference: 22. 3. 2012 | místo konání: Malostranský palác, Praha

Odborná konference a doprovodná výstava o informačních a komunikačních technologiích ve školství určená pedagogům, ICT metodikům, pedagogickým a vzdělávacím institucím, představitelům státní správy a samosprávy, dodavatelům ICT technologií a poskytovatelům ICT služeb, představitelům univerzit a odborné veřejnosti.


Kulatý stůl CIO - Zkroťte rostoucí náklady na ukládání dat

termín konference: 1. 3. 2012 | místo konání: Hotel Palace, Praha

Kulatý stůl je určen pro IT ředitele, vedoucí oddělení IT, vyšší a TOP IT manažery z větších a významných podniků, firem a společností, institucí státní a veřejné správy a samosprávy všech oborů a rezortů. Účast probíhá na základě osobního pozvání a na základě potvrzené registrace přihlášených zájemců.


Storage World 2012


termín konference: 21. 2. 2012 | místo konání: Kongresové centrum Praha

Odborná konference určená IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat aktuální informace o novinkách v technologiích, řešeních a aplikacích pro správu a archivaci dat.


TINF 2011 – konference o teleinformatice

termín konference: 28. a 29. 11. 2011 | místo konání: Betlémská kaple a Kongresové centrum Praha

Odborná konference a doprovodná výstava o teleinformatice s tradičním zaměřením na: elektronické komunikace, mobilní a pevné sítě, korporátní informatiku a komunikace, obsah, internet, média a digitalizaci, bezpečnost, public sektor, e-Government a e-Health, aplikace ICT pro konkurenceschopnost, inovace a hightech, právo a regulaci v ICT. Konference je určená zástupcům managementu,odborníkům z průmyslu, služeb, státní správy a samosprávy, univerzit, médií a všem uživatelům elektronických komunikací.


ICT ve zdravotnictví 2011

termín konference: 22. 9. 2011 | místo konání: Malostranský palác, Praha

Již 5. ročník odborné konference a výstavy o elektronickém zdravotnictví, o informačních komunikačních technologiích jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.« Předešlý 1 5 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie