Menu

Archiv konferencí

Odborné konference, semináře a workshopy, které vydavatelství IDG každoročně pořádá, se staly nedílnou součástí portfolia služeb pro čtenáře, uživatele i dodavatele ICT. Konference přinášejí příležitost prezentace nových technologií, produktů a řešení ve srozumitelné formě s možnostmi praktických ukázek a případových studií. V neposlední řadě jsou i místem setkávání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České republiky.

SVĚT IT SECURITY 2008

termín konference: 7. 10. 2008 | místo konání: Pavilon A3, konferenční sál Morava, BVV Brno

Odborná konference určená IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizikICT VE ZDRAVOTNICTVÍ 2008

termín konference: 30. 9. 2008 | místo konání: Kongresové centrum Ústřední vojenské nemocnice

Druhý ročník konference ICT ve zdravotnictví. Postup reformy, zkušenosti z první etapy transformace, přípravované reformy zdravotních pojišťoven prezentují zástupci Ministerstva zdravotnictví ČR, zdravotních pojišťoven a fakultních nemocnic.« Předešlý 1 5 10 14 15 16 17 18 Další »
naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie