Menu

Archiv konferencí

Odborné konference, semináře a workshopy, které vydavatelství IDG každoročně pořádá, se staly nedílnou součástí portfolia služeb pro čtenáře, uživatele i dodavatele ICT. Konference přinášejí příležitost prezentace nových technologií, produktů a řešení ve srozumitelné formě s možnostmi praktických ukázek a případových studií. V neposlední řadě jsou i místem setkávání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České republiky.
Webcast: Computerworld a Oracle představují řešení pro GDPR

termín konference: 21.09.2016 | místo konání: online

Pozor na nové nařízení EU o ochraně osobních údajů!


ICT ve zdravotnictví 2016

termín konference: 21.09.2016 | místo konání: Malostranský palác, Praha 1

10. odborná konference a výstava o elektronickém zdravotnictví, informačních komunikačních technologiích jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.


Webcast: Computerworld představuje Easy 365 a Microsoft Office 365

termín konference: 24.8.2016 | místo konání: online

Nenechte si 24. 8. ujít unikátní živý přenos vysílaný z nové futuristické budovy Microsoftu a registrujte se ZDARMA ještě dnes. Tématem je "Easy 365: snadná cesta k Microsoft Office 365". Na webináři se dozvíte zkušenosti z praxe – proč a jak firmy nasazují Office 365, nebo třeba doporučený postup a možnosti podpory při zavádění Office 365.


Speciální summer evening on the roof

termín konference: 18.08.2016 | místo konání: Praha

Čelíte záplavě dat z různých zdrojů, které již nejste schopni efektivně zpracovat? Trávíte více času jejich přípravou než interpretací? Potřebujete o svých klientech vědět maximum, abyste uspěli v těžké konkurenci? Pokud alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpovíte ano, přijměte naše pozvání na přátelské, letní a vskutku jedinečné setkání.


16. DATA CENTER A BUSINESS WORLD

termín konference: 26.5.2016 | místo konání: La Fabrika, Praha

Zajímají vás novinky ze světa datových center a inovace v IT pro firemní zákazníky? 16. ročník ALTRON kongresu Data Center & Business World je to správné místo pro načerpání nové inspirace a poznatků, které můžete aplikovat v praxi.naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie