Menu

Archiv konferencí

Odborné konference, semináře a workshopy, které vydavatelství IDG každoročně pořádá, se staly nedílnou součástí portfolia služeb pro čtenáře, uživatele i dodavatele ICT. Konference přinášejí příležitost prezentace nových technologií, produktů a řešení ve srozumitelné formě s možnostmi praktických ukázek a případových studií. V neposlední řadě jsou i místem setkávání a výměny zkušeností uživatelů ze všech segmentů trhu, a to nejen z České republiky.
ICT ve zdravotnictví 2015


termín konference: 23.9. 2015 | místo konání: Malostranský palác, Praha

Odborná konference a výstava o elektronickém zdravotnictví, informačních komunikačních technologiích jako nástrojích pro efektivní organizaci zdravotnictví, prevenci, diagnostiku a léčbu, monitorování zdravotního stavu a minimalizaci zdravotních hendikepů pacienta.


CA API Management Seminar


termín konference: 10. 6. 2015 | místo konání: Holiday Inn Prague Congress Centre,  Praha

API je základním stavebním kamenem současných informačních systémů. Tento odborný seminář vás provede všemi taji a zákoutími moderních API - jak je správně vytvářet, provozovat, zabezpečit, monitorovat, a v neposlední řadě také zpeněžit. (Více informací naleznete zde )


Big Data World 2015


termín konference: 03.06.2015 | místo konání: Konferenční centrum City, Praha

Odborná konference s doprovodnou výstavou o datech, datových centrech, datové infrastruktuře, analýze, škálovatelnosti a provozní efektivitě, zpracování v reálném čase, nízké latenci a vyšší propustnost, datové vědě a vědcích, bezpečnosti dat a o všem, co s velkými daty souvisí.


ICT ve školství 2015


termín konference: 22.4. 2015 | místo konání: Malostranský palác, Praha

Odborná konference a doprovodná výstava o informačních a komunikačních technologiích ve školství určená pedagogům, ICT metodikům, pedagogickým a vzdělávacím institucím, představitelům státní správy a samosprávy, dodavatelům ICT technologií a poskytovatelům ICT služeb, představitelům univerzit a odborné veřejnosti.


Cyber Security 2015


termín konference: 19.2.2015 | místo konání: Konferenční centrum City, Praha

Odborná konference zaměřená na kybernetickou bezpečnost a je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.« Předešlý 1 5 6 7 8 9 10 11 12 14 18 Další »
naše weby
computerworld.cz
businessworld.cz
pcworld.cz
cfoworld.cz
channelworld.cz
hdworld.cz
smartworld.cz
IDGTV.cz
služby
akce a konference
předplatné
o idg.cz
IDG Czech
kontakty
copyright
IDG blog
IDG Worldwide
IDG.net
IDG.com
zásady ochrany soukromí
zásady pro soubory cookie